Зустріч з народним депутатом України

     Сьогодні 25.02.2020 до Центру реабілітації м. Вараш завітав народний депутат України В.Н. М’ялик в супроводі членів його команди помічників.

     Реалізуючи свою місію, він активно працює на своєму виборчому окрузі, приймає участь у різноманітних соціально-значимих проєктах, допомагаючи людям у подоланні соціальних труднощів. Його людяність, порядність, професіоналізм дарують віру і впевненість у майбутнє всім, хто сьогодні потребує допомоги.

     Хочемо наголосити на тому, що такі зустрічі у Центрі непоодинокі. Віктор Ничипорович переймається проблемами закладу, оперативно приймає рішення, враховує першочергові потреби і робить все посильне, і непосильне, аби життя отримувачів послуг Центру було комфортним, сповнене приємних вражень та емоцій.

    І сьогодні, Віктор Ничипорович надав подарунки, які після належного оформлення, згідно законодавства, будуть роздані вихованцям Центру. Велика вдячність і шана Вам, Вікторе Ничипоровичу, за турботу і увагу до нашого закладу. Віримо, що і надалі ми будемо разом.