Урочисте відкриття мультифункціонального спортивного майданчика

     Святково з великим натхненням і піднесеням вчора, 8 листопада 2021 року, у Центрі реабілітації м. Вараш відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, збудованого за кошти місцевого бюджету.
     До закладу завітали поважні гості, які у своїх виступах зазначили, що підтримка дітей, і особливо тих, хто потребує піклування, завжди є і будуть пріорітетом громади міста. Відкриття цього майданчика і є свідченням цього.
     Святкове дійство було підготовлене власними силами працівників і вихованців Центру.
     Тож сердечно дякую всьому колективу за такий високий рівень підготовки, за відповідальне відношення до своєї справи.
     Здійснилося наше бажання, адже в силу певних обставин ми не маємо спортивної зали, і організовуючи рухову активінсть отримувачів послуг ми використовували пристосовані галявини у зоні лісу. А з відкриттям нового майданчика ми матимо змогу ввести ще один вид послуг комплексної реабілітації, а саме - з фізкультурно-спортивної, яка пердбачена Державною індивідуальною прграмою реабілітації.
     Найщиріші слова подяки від отримувачів послуг, працівників і батьків Центру, всім хто долучився до створення цієїї казки для нас. Тож нехай не вичерпується людська доброта))) Здоров'я всім міцного, здійснення задуманого, миру і злагоди у кожну домівку!