Літній християнський табір

     8 липня 2019 року отримувачі послуг Центру реабілітації м.Вараш відвідали літній християнський табір Церкви Християн Віри Євангельської п’ятидесятників «Благодать» м.Вараш.

     Вже вкотре віряни Церкви «Благодать ХВЕП» організовують активний літній відпочинок для дітей і молоді Центру. Цього року табір розмістився у саду школи с.Стара Рафалівка.

     З привітанням виступила Катерина Крук. Пісня «Діти України» налаштувала всіх присутніх на святковий лад. В програмі були проведені майстер-класи з флористики, малювання та рукоділля. Кожен з вихованців сам обирав чим буде займатися. Не обійшлося і без активних ігор. Адже на території табору розмістились батут і величезна надувна гірка. Юнаки Церкви «Благодать ХВЕП» допомагали вихованцям Центру, підтримували їх. Невелика театральна постановка на релігійну тематику, вкотре нагадала присутнім, про добро і зло, постійний вибір людини у вчинках та поведінці. Діти та батьки з інших районів Рівненщени, які перебувають у Центрі на реабілітації, були приємно вражені таким змістовним дозвіллям дітей.

      А закінчились відвідини табору святковим солодким столом, організованим вірянами Церкви. І як завжди не обійшлося без подарунків, які в ігровій формі, діти та молодь самі вибирали із святкового мішечка. Цього разу саме молодь Центру подякувала вірянам Церкви «Благодать ХВЕП» за увагу і турботу до вихованців закладу, які вже стали традиційними. Без сумніву для цієї Церкви постулат «Без справ віра мертва» є дуже важливими. А таке спілкування допомагає молоді та дітям Центру соціалізуватись у суспільстві і відчути радість життя серед дружнього товариства.