Відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

       Уже стало доброю традицією, що напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю працівники, батьки, отримувачі послуг комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко, благодійники, небайдужі жителі нашого міста збираються в ПК імені Лесі Українки, аби в святковій атмосфері підвести підсумки, проаналізувати що зроблено аби життя дітей, людей з інвалідністю було гідним, консолідувати зусилля задля успішної їх інтеграції у сучасне суспільство.

         На урочистостях, які відбулися цього річ 30.11.2017, директор Центру Н.Федінчик зазначила, що з часів незалежності України влада та суспільство стали більше звертати увагу на те, що поряд живуть люди, яких доля дещо обділила, які потребують трохи більше уваги і захисту. За останні роки  вступило в дію цілий ряд законодавчих актів, які докорінно змінюють систему допомоги для цієї категорії громадян. Також поінформувала про діяльність Центру, про перші перемоги його вихованців та подякувала  гостям заходу, які постійно дбають про комфорт і затишок у закладі, допомагають його підопічним жити повноцінним життям.

       До присутніх звернувся  міський голова С.Анощенко, який відмітив що з прийняттям у  комунальну власність Центру, сім'ї, які виховують  дітей та молодь з інвалідністю отримали можливість впевненіше дивитися у майбутнє. На даний час по організації системи допомоги Центр займає лідерські позиції не лише в Рівненській області, а і в Україні. У закладі  щороку суттєво поновлюється матеріальна база, створюються комфортні умови для надання реабілітаційних та соціальних послуг.

         Серед гостей, з щирими побажаннями і щедрими подарунками перед отримувачами послуг виступили представники від ВП РАЕС, В.М'ялика, групи «Алатир-Інвест», підприємців міста, батьків Центру.

         На заході працівникам і вихованцям були вручені, грамоти, подяки, грошові винагороди. Обличчя дітей світилися від радості, адже для більшості із них це були перші нагороди у їхньому житті.

         До уваги гостей було представлене розважально-концертне дійство у якому взяли участь вихованці  Центру, переможці конкурсу «Зірки на сцену», працівники  ПК ВП РАЕС.