День відкритих дверей

     29.11.2018 в КЗ «Центр реабілітації» з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю пройшов  День відкритих дверей. Заклад гостинно відкрив двері для всіх бажаючих ознайомитися з життям вихованців, спектром реабілітаційних послуг.

     Початок цього незвичайного дня зарядив позитивною енергетикою всіх відвідувачів та отримувачів послуг – педагоги зустрічали дітей та молодь повітряними кульками, робили святкове фото у фотозоні «Наше життя».

      Програма всіх заходів включала в себе проведення та презентацію реабілітаційних заходів, оглядові екскурсії, онлайн презентацію роботи Центру (відеофільм), майстер-класи та інше.

     Дуже змістовно пройшла зустріч за круглим столом з педагогічними працівниками міста, директором інклюзивно-ресурсного центру - «Комплексний підхід в наданні допомоги дитині з особливими освітніми потребами». Підняті питання допомогли намітити спільні шляхи для створення освітнього простору для дітей з інвалідністю.

     Ярмарок-продаж випічки, виробів арт-майстерні, створених руками вихованців, цікаво та весело пройшов за участі гостей, дітей, молоді, батьків.

     А святкова розвага «Усмішка дарує радість» підготовлена дітьми Вараського МЦСССДМ з яскравими костюмами, веселим сюжетом, цікавими іграми, оригінальними подарунками дала змогу повеселитися від душі…

     З упевненістю можна сказати, що День відкритих дверей – це позитивна практика, яка дає змогу бути щирими та відвертими.

Методист Н.Омелюк