Чарівна мелодія весни

     Надворі уже весна! Нехай на термометрі – ще мінусова температура, але в  душі вже тепло і сонячно, а ще – радісно. Радісно від того, що поруч є люди, які розтоплюють лід, зігрівають добрим словом, посмішкою  піднімають настрій. Такі люди завітали передостаннього  березневого дня і до вихованців КЗ «Центр реабілітації», щоб принести весняний настрій, подарувати море позитиву та енергії. Це учасники театралізованого  дійства «Чарівна мелодія весни» центру дозвілля «Лісова пісня» на чолі з директором М.Ковбасюком.

     Бурхливими оплесками зустріли гостей діти та молодь закладу і поринули в вир казки і пісень. Пізнавальною була розповідь священика Свято-Софіївської церкви  отця Йосипа  «Весна в душі – весна  в природі», який завітав до них з солодкими подарунками.  А весняні ігри  та забави так захопили всіх,  що час пролетів непомітно.

     Холодний дощ, який дріботів  за вікном, не зміг заховати  сонечка. І хоча його не було на небі, та на вустах кожного вихованця воно вигравало та виблискувало щирими посмішками та безмежною радістю. Щасливими  залишилися  всі. Одні тому, що отримали масу позитиву, а інші – що змогли подарувати цей позитив.

     Колектив  Центру реабілітації висловлює свою вдячність всім героям та учасникам дійства, а також культорганізатору С.Сімашко за організоване свято. Нехай  весна квітує у природі та пробуджує душі для добра та милосердя.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Т.Тарасюк