В розпалі - літо

        Всі ми родом з дитинства… Тож дуже добре розуміємо, як ці роки швидко проходять і як потрібно їх цінувати. І фахівці Центру, які працюють з особливими дітками, докладають максимум зусиль аби їхнє дитинство  було незабутнім і цікавим, незважаючи ні на які обставини; дбають про те, аби кожний із них почувався в безпеці, відчував увагу до себе як особистості, мав відмінні умови для розвитку.

       Саме з цією метою у закладі організовуються різноманітні заходи, які не лише забезпечують денну зайнятість, дозвілля дітей, але і  мають  корекційну спрямованість. Намагаємося організувати роботу так, щоби кожний день для дітей  був як свято - неповторний, своєрідний, з особливою «ізюминкою», щоби  хотілося йти сюди ще і ще. Адже позитивні емоції у дитини – це вже результат,  на позитиві – дитина розкривається, а  для нас – це шлях до успіху.

     Спекотного літнього дня,  03 серпня,  у КЗ «Центр реабілітації» під керівництвом вихователя  Є.Рубчинської  пройшла спортивна  розвага «Мій дзвінкий веселий м'яч», під час якої діти змагались, проявляли кмітливість, витривалість, спритність… А для спеціалістів, логопеда Л.Мирончук, вчителя-реабілітолога О.Веретянної, які перевтілилися у  казкових героїв - «Бедрика» і «Жабку» - це була перевірка засвоєних дітьми знань: розрізнення кольорів, величини, множини; орієнтації в просторі; вміння тримати координацію, вступати у діалог, контактувати з однолітками…

          Веселого настрою та святковості заходу придала бадьора, запальна музика (керівник - Н.Басараба). І як уже годиться, в кінці свята – частування, дискотека  на природі. Тож емоції у дітей зашкалювали… Без сумніву - свято вдалося. Діти, попрощавшись із нинішніми героями, з нетерпінням чекатимуть на зустріч з новими, з їхніми пригодами і подорожами. Адже літо - в розпалі.

                                                                                              Директор Н.Федінчик.