Щедрий урожай у молоді Центру!

              Перебування в Кузнецовському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів насичене досить різноманітними заходами. Їх головною метою є набуття необхідних вмінь і навичок самостійної діяльності. Важливо, щоб ця діяльність викликала у неповносправних осіб непідробний інтерес. Для цього в Центрі є декілька живих куточків, де молодь доглядає за кімнатними рослинами, акваріумними рибками, папугами та шиншилою. Це виховує у відвідувачів Центру старанність, турботу, любов до тварин і птахів, вміння допомагати один одному, а отже реалізовувати принцип соціалізації у суспільство.

             З весни і до пізньої осені молодь Центру доглядає за своїм городом, де вирощується досить багато культур. Серед них огірки і помідори, горох і капуста, кабачки і гарбузи, буряки і морква, цибуля і кукурудза, кріп і петрушка. По мірі дозрівання клієнти Центру самі збирають урожай, готують салати, роблять заготівлі на зиму. Цікаво, що найважче зібрати врожай малини, бо поки юні агрономи не насмакують ягодами, не вдається наповнити контейнер для заморожування на зимово-весняний період. А ще є декілька кущів ожини, ягоди якої багаті на вітаміни і мікроелементи. Про цю культуру особливо дбають юнаки і не лінуються часто поливати, щоб ягоди були соковитими. В планах розширити посадку малини і посадити декілька кущів смородини.

            Найбільше емоцій у молоді викликає приготування страв з овочів і сервірування столу. Адже вирощене власними руками є найсмачнішим, до того ж корисним і екологічно чистим.