Творити добро - це справжнє щастя

        Приємним і піднесеним був початок дня 2 серпня у КЗ ««Центр реабілітації». До закладу завітав давній, досить шанований серед колективу вихованців, працівників і батьків благодійник Віктор М'ялик. В піднесеному  настрої, від щирої душі, хочеться говорити про ту святиню доброти, щедрості, милосердя благодійника, який постійно впродовж функціонування закладу піклується про його підопічних, про комфортні умови для  здійснення реабілітаційного процесу.

         І ось сьогодні, в черговий раз, Віктор Ничипорович завітав із портативною акустичною системою для проведення заходів соціально-культурної реабілітації, подарунками для кожної дитини, гігієнічними підгузками для потребуючих. Його турбота, доброта, щирість є не поодинокою, а постійною і  реально-доказовою. Вміння любити і співчувати, бути милосердним, дарувати позитивні емоції тим, кому випало звідати холодних вітрів життєвих випробувань – це зміст його життя.

      Від сьогоднішньої зустрічі у вихованців залишилося маса позитивних емоцій та вражень, а ми, працівники Центру, усвідомлюємо, що світ не без добрих людей. І щоб не було у кожного в  житті, завжди пам’ятаймо - ми живемо на планеті Земля і носимо ім'я Людина. А Людина починається з добра. Творити добро - значить бути щасливим. Тож побільше таких щасливих моментів нашим вихованцям, а Віктору Ничипоровичу - щирий уклін і велике СПАСИБІ.

 

Директор                                                                                                     Н.Федінчик