У турботи не буває вихідних

За сприяння керівництва та працівників ВП РАЕС реабілітаційний центр тепер має власний офіційний сайт.        

Турбота  починається там,  де закінчуються людські можливості. Ці слова М.Андерсена ми завжди згадуємо, коли йдеться про співпрацю між ВП РАЕС і  комунальним  закладом «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

      У цей економічно складний час, коли фінансуванням забезпечені лише основні статті витрат закладу, руку допомоги, уже в котрий раз нам подав  колектив  Рівненської атомної станції.

       За сприяння керівництва та працівників  ВП РАЕС реабілітаційний центр тепер має власний  офіційний сайт (rebcenter.rv.ua).

       Працівник служби СІТ ВП РАЕС Євгеній Поремчук, який був безпосереднім розробником сайту, у свій вільний від роботи час, з високим професіоналізмом і у короткий термін реалізував нашу мрію у реальність. Приємно відмітити, що робота зроблена із знанням справи як в області дизайну так і з маркетингової точки зору. Під час створення сайту були враховані всі наші побажання та вимоги. Компетентна порада професіонала, детальні консультації з усіх питань, доброзичливість та увага з його боку, робили співпрацю захоплюючою та продуктивною. Нам сподобався креативний, але водночас раціональний підхід до завдання, вміння вислухати клієнта і зрозуміти потреби цільової аудиторії.

        Створення даного сайту дасть нам можливість презентувати свою роботу, творчість і креативність наших підопічних,  а для бажаючих отримати послуги - познайомитись із напрямками діяльності, видами реабілітаційних заходів, повсякденним життям та зайнятістю клієнтів нашого закладу.

        

       Колектив та адміністрація комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації безмежно вдячні колективу РАЕС за турботу і милосердя, за дієву допомогу у створенні найсприятливіших умов для функціонування і процвітання  нашого закладу.

        

Подальших Вам успіхів у праці, миру, здоров'я і здійснення всіх задумів!!!

 

З повагою,

від імені всього колективу працівників і отримувачів послуг

 

 

Директор                                                                                                                                                                                              Н.Федінчик