Турбота втілена в життя

        «Турбота починається там, де закінчуються людські можливості». Ці слова М.Андерсена асоціюються з Вараським міським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко. Потреба самореалізації важлива для кожної людини. А найбільше цього прагнуть ті, хто має проблеми зі здоров’ям. І саме в Центрі наші вихованці знаходять те, що їм конче потрібно. В закладі організована система, як соціально-педагогічних, так і фізичних заходів, які допомагають їм розвиватися, самостверджуватися, відчуватися самодостатніми і бути впевненими у власних силах і можливостях.

         Над цим працює дружня команда педагогічних, корекційних і реабілітаційних фахівців. І звичайно у цьому  всьому нам допомагають небайдужі жителі міста, організації, установи тощо.

         Дуже приємно,  що до людей, які ходять своїми ногами, бачать своїми очами, творять власними руками, тобто світу здорових людей, прийшло розуміння, що дитина, доросла людина з інвалідністю, а якщо це ще і з інтелектуально-психічними порушеннями, не повинна бути соціально ізольована, дистанційована від інтеграції в суспільство - повинна мати рівні права зі своїми здоровими однолітками і жити повноцінним життям.        

            Уже досить тривалий час проблемами нашого Центру, організацією життєдіяльності його вихованців переймається керівництво (керуюча справами Шевчук Олена Вікторівна), працівники Вараського відділення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», з ініціативи яких до організації допомоги закладу були підключені клієнти і вкладники вищезазначеного банку. Впродовж року клієнтами банку зібрана певна сума коштів, які були направлені на закупівлю тейпів для кінезіотейпування дітей, які мають вади опорно-рухового апарату та на закупівлю кімнатних рослин та ємностей для них. Кімнатні рослини стали не лише окрасою Центру, але і ресурсом для організації такого реабілітаційного заходу, як гарденотерапія, метою якого  є  формування у вихованців трудових умінь по догляду за рослинами, виховання відповідальності за доручену справу, організація денної зайнятості. А це, в свою чергу, підвищує їх самооцінку, дає можливість відчути, що вони є потрібними і приносять користь.

            Тож низький уклін Вам,  працівники і клієнти Вараського відділення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». В цьому випадку якраз і спрацьовує народна мудрість «з миру по нитці, а бідному - сорочка». Ваша увага, турбота допомагає нам працівникам, вихованцям Центру ніколи не опускати рук, бути сильними духом, самовдосконалюватися, знаходити нові можливості для розвитку, вірити в те, що всі труднощі можна подолати спільними зусиллями. То ж здоров’я Вам, Вашим  родинам, будьте і  надалі такими добрими, милосердними і щоби «дзвони негараздів» завжди оминали Вас і Ваші сім’ї!