Територія дружби

     29.08.2018 вихованці КЗ «Центр реабілітації» на запрошення церкви «Благодать» ХВЕП  відвідали літній табір «Територія дружби».

     Організатори та учасники табору з відкритим серцем, теплом та піклуванням прийняли дітей та молодь з інвалідністю, їх батьків. Вся програма перебування була насиченою, продуманою, цікавою. Отримувачі послуг Центру мали змогу активно відпочити, порозважатися на гірках, батуті, зайнятися рукоділлям та малюванням. Було організоване солодке частування.

    Пастор церкви Георгій Гейко з особливою увагою та словами звернувся до всіх учасників табору. Щирість та добро від організаторів табору знайшли відгук в серцях вдячних дітей, молоді та батьків.

     Поверталися до Центру з позитивними емоціями, піднесенням та ще й з подарунками.

    Висловлюємо вдячність пастору Георгію Гейко, Станіславу Милтанову, координаторам табору Інні Чудік, Ірині Павлусь та їх помічникам: Валі Самойдюк, Каті Кривко, Люді Романчук,  Богуславі Купчишиній, Ірі Хондоці, Аллі Килюшик, Марині Овечко,  Юрі та Каріні Бойко, Вані Килюшику, Боді Ярошику, Ромі Кухарцю, Віталіку Ярошику, Іллі Кастюдик, Віталіку Васильчуку. Нехай повернеться добром витрачені вами зусилля та праця.

 

З повагою,

адміністрація Центру