Стрітенські ігри

     Зустріч Зими із Весною стала цікавим дійством, організованим для дітей та молоді 22 лютого 2018 року в лісопарковій зоні Центру.

     Традиції народного свята поєдналися з іграми та забавами під час спортивної розваги «Стрітенські ігри». Чимало зусиль доклали педагогічні працівники Центру, щоб учасникам було цікаво та весело.

    Але ж і насправді було захопливо! Цікаві зимові конкурси та естафети – «Перенеси сніжки», «Хто швидше», «Бурульку – до вогнища», поєдналися з веселими традиціями: - гра «Весняна карусель», «У Ведмедя».

     Та найбільше емоцій викликала спалення опудала Зими – діти та молодь з веснянками навколо вогнища зустрічали Весну, яка приготувала гостинці для всіх учасників дійства – традиційні «жайворонки», спечені власноруч. Учасники із задоволенням пили теплий чай та пригощалися «жайворонками».

     Неможливо зробити вдале свято для дітей та молоді Центру без активної участі всіх працівників закладу. Щира вдячність, позитивні емоції – ось та особлива нагорода, яку отримали організатори розваги: Є Рубчинська, Н.Басараба, А.Басараба, О.Сєрова, Л.Мирогнчук, А.Макарчук та інші.

     Нові цікаві свята та розваги чекають отримувачів послуг Центру найближчим часом.

 

Методист Н.Омелюк