Співом солов’їним йде до нас Весна

      Напередодні Міжнародного жіночого дня у комунальному закладі «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко відбувся святковий концерт «Співом солов’їним йде до нас Весна». У ньому були задіяні чимало вихованців Центру, а сам сценарій відзначився багатогранною розмаїтістю.

      Звучала поезія, зокрема у виконанні Дениса Лясоти, проводився конкурс серед мам отримувачів послуг, який в гумористичній формі знайомив присутніх про особливості зовнішності і характеру учасників. Під шалені оплески присутніх у залі, Ваня Кузміч виконав пісню, майстерно перевтілившись у відомого співака Дідзьо. Був і відповідний антураж, і костюм, і борода та капелюх з пір’ям.

     Молодь Центру взяла активну участь в конкурсі колажів. Своєрідні виконання для прекрасних дам вимагали творчого підходу  і пришвидшеного виконання, адже слід було вкластися у відведений час.

    Наскільки  вміють вихованці Центру сервірувати стіл і запросити дівчину засвідчив конкурс-гра «Джентльмен». А ще хлопці і дівчата показали свої театральні таланти:  це була гумористична сценка у виконанні Євгена Блищика, Зої Недашківської, Катерини Крук, Алли Кошмак та Андрія Шкарлата. В одному із конкурсі мами  та їхні діти по черзі відповідали на ряд запитань, що стосуються уподобань і особливостей характеру обох учасників. А ще був конкурс на спритність, де також були задіяні мами з дітьми.

      Але апофеозом свята став танець «Чарівна квітка». Доволі видовищний, зі смужками кольорових тканин, які імітували пелюстки квітки, вразив усіх присутніх.

      Пісенні вітання матусям прозвучали від Катерини Крук та Варі Шумило. Остання вперше випробувала себе у цьому амплуа. Зворушливо, до сліз у материнських очах, прозвучала пісня «Чорнобривці», яку виконали отримувачі послуг Центру.

      Щире і душевне вітання директора Центру Наталії Федінчик завершили це прекрасне по-справжньому оригінальне свято, яке засвідчило значний  поступ у розвитку творчих здібностей вихованців Центру.

Вихователь  А.Басараба