Різдвяні зустрічі

    Зимовий цикл свят – Різдво Христове, Щедрий вечір - Святого Василя, Хрещення Господнє традиційно святкують у кожній українській родині. Дух святкового настрою підтримали і у комунальному закладі «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко.

    Театралізоване дійство «Різдвяні зустрічі», що пройшло у Центрі  19 січня, об’єднало всіх присутніх  дітей, молодь,  працівників в одну велику  родину, яка шанує традиції та обряди свого народу.  Ведучі Т.Тарасюк та  А.Басараба, у ролі гостинних господарів, приймали всіх гостей  та запрошували колядувати.

    Проникливі колядки й щедрівки, запальні пісні йорданського циклу, у виконанні творчих ансамблів закладу, викликали захоплення присутніх, створили  атмосферу добра, виразили споконвічне прагнення миру, щастя, добробуту. Та ще й які артисти є серед нас !!! Театралізовані обряди «Водіння Маланки», «Гадання у Святвечір»  вразили артистизмом, жартівливістю.

    Настоятель Свято-Софіївського храму Йосип Шарко, з півчими, щиро привітали присутніх з Хрещенням Господнім.

    Згуртуватися сьогодні у цю непросту та відповідальну пору, кожним містом, селом, маленькою родиною – усією нацією – стає необхідністю. То ж хай ведуть до миру та злагоди у суспільстві споконвічні ідеали, які відображені в неперевершених своєю святковістю, красою, добром і любов’ю обрядах, звичаях і традиціях!

                                                                                                           Н.Омелюк