Урівнюючи в правах - розширюємо потенціал можливостей

     Проблема соціальної адаптації осіб з інвалідністю до умов життя в суспільстві є однією з найважливіших граней загальної інтеграційної проблеми.  У  комунальному закладі «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко» зусилля педагогів спрямовані не тільки на допомогу дітям  і особам  з інвалідністю у боротьбі з їх недугами, а й на те, аби  вони мали рівні можливості повноцінної участі у всіх сферах життя.

     Сьогодні у вік потужних комп’ютерних технологій  важко уявити своє буття  без звичних нам речей, таких як комп’ютер, гаджети,  фототехніка…

І щоби наші вихованці були обізнані у цій сфері,  у Центрі працює  студія з  фотодизайну  і  поліграфії  «Калейдоскоп», де   особливі діти і молодь опановують навички користування  комп’ютерною, термосублімаційною, фото-, технікою.   Для цього напрямку реабілітаційного процесу, у закладі, завдяки сприянню міської влади, депутатського корпусу,  створене  середовище, яке нагадує нескладне виробництво та  спонукає  наших вихованців, до активної, відповідальної  роботи - виготовлення сувенірної продукції методом сублімації. Завдяки спеціальному обладнанню наші підопічні переносять будь-який малюнок, фотографію, логотип на чашки, тарілки, футболки, кепки, пазли, магніти, прапори, сумки, тощо.

    Робота з таким обладнанням сприяє розвитку індивідуальних здібностей отримувачів послуг, їх творчості, критичності та активності думки, здатністю керувати своєю діяльністю і поведінкою, розширює кругозір, дає можливість повірити у власні сили, збагачує їх сенсорні відчуття, досвід, створює рівні можливості для розвитку.

     Сувенірні вироби студії стають конкурентоспроможним, їх  демонструють  на виставках,  дарують гостям, які відвідують Центр, вони  є досить презентабельними і виготовляються як під індивідуальні так і колективні замовлення. Тож, якщо у когось виникла думка виготовити сувенір із нанесенням сублімаційного малюнка, фотографії, логотипу звертайтеся до нас, наші вихованці здійснять Ваші наміри.  Від цього буде  подвійна  вигода: Вам - приємно,  а для наших вихованців - це доказ того, що вони теж можуть бути корисними суспільству здорових людей.

 

Директор                                                                                                     Н.Федінчик