День Державного Прапора

Свято в КЗ «Центр реабілітації»

 

        День Державного Прапора вже в 14-й раз відзначається в Україні.

        І сьогодні, 23 серпня, вихованці, працівники, батьки комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А. Матвієнко теж взяли участь у святкуванні.

        А  почалося свято з урочистого внесення українського Прапора і виконання Гімну України. Директор Н.С.Федінчик разом з вихованцями підняла на флагшток синьо-жовте полотнище, яке розвівалося як символ віри і незалежності, викликаючи гордість і щастя.

         Від початку 20 століття навколо синьо-жовтого стяга об’єднувались всі, хто боровся за українську державу. І нині в Україні наш прапор єднає всіх патріотів. Прапор є символом держави, атрибутом війська, символом національної приналежності та гідності" - наголосила  ведуча Т.Тарасюк. В театралізованій постановці вихованці драматичного гуртка підліткового  клубу «Обрій» ВМ ЦСССДМ разом з вихованцями центру показали важливість і інших символів держави – Тризуба і Гімну. Їх святість та могутність вони  оспівували в піснях та возвеличували у віршах.

        Найурочистішим моментом стала хода з великим синьо-жовтим полотнищем навколо Центру. До цієї ходи долучилися всі, від малого – до великого. Гордість переповнювала груди, а сльози радості серця: «Ми разом з тобою Україно! Ми – твої діти!».

        Веселі ігри із заповзятими  українськими  козаками (педагоги М.Малаєва, О.Жданюк), з допомогою Котигорошка (вихователь Є.Рубчинська), смачний «пікнічок» від керівника гуртка А.Макарчук  додали веселості до урочистої атмосфери. Раділи всі, азарт та запал передався і батькам.  Свято видалось радісним, натхненним, з глибокимвідчуттяпатріотизму до рідної  Батьківщини.

        Колектив закладу, вихованцівітаютьусіхз таким величним днем. Миру, злагоди усім нам!

 

Вихователь                                                                           Т.Тарасюк