Вітаємо переможців

          Мистецтво і творчість не знають фізичних чи розумових меж. Над цим нечасто замислюються пересічні українці. Та для людей з обмеженими можливостями це часто стає тою сферою, де вони виявляють свої таланти без обмежень.. Вони просто малюють, розвиваються, вчаться, створюють неповторні роботи, дивуючи оточуючих та змінюючи світ.

          Діти та молодь Центру в повній мірі  мають можливість через творчість розповісти про себе оточуючим людям. Під керівництвом викладачів з трудового навчання  Федорової І.М. та Макарчук А.П. створюються неповторні роботи в різних техніках: декупаж, бісероплетіння, свічковаріння, паперопластика та ін. Участь у виставках, ярмарках, творчих фестивалях  стала невідємною частиною життя  арт-майстерні.

          Нещодавно Центр реабілітації став членом Всеукраїнської громадської організації «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень». 10-12 жовтня у м.Київ відбулася нарада  за участі членів Коаліції  в рамках якої був проведений конукрс виробів творчих майстерень, в якому взяли участь гурткові роботи дітей та молоді з інвалідністю нашого Центру.  То ж сьогодні ми вітаємо з особливою перемогою Федорову Інну Миколаївну та її підопічних:

         - Гран-прі та І місцем у конукрсі виробів творчих майстерень!

          Творчої вам наснаги та нових перемог!

 

                                                                                                             Н.Омелюк