Мрія, втілена у життя.

«Найменше добре діло краще від найгарніших слів» – говорить українське прислів’я. І це правда, адже народна мудрість плекалася роками на прикладах із життя. А ще кажуть роби добро, мрій про добро – і все до тебе повернеться добром. Комунальний заклад «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» є тим місцем, де добро множиться.

         04.04.2016 року у Центрі відбулася урочиста подія з нагоди відкриття ігрового майданчика для дітей. Цю мрію дітей і працівників Центру втілив у життя наш земляк, благодійник і добрий друг закладу В.Н.М’ялик. Віктор Ничипорович – це людина, яка не перебуває в полоні власних вигод, який не словами, а добрими справами турбується про ближніх і задля творення добра стоїть  вище життєвих обставин - є чуйною, уважною, щирою і милосердною людиною. Завдяки йому діти міста і нашого закладу матимуть чудове місце для розваг.

         Для отримувачів послуг Центру ігровий майданчик – це не забаганка, а місце, де проходитимуть повноцінні реабілітаційні заходи з кінезо-, ігро-, піскотерапії,  в ході яких, у дітей формуватимуться фізична, соціальна, інтелектуальна, емоційна компетентності. Дітям подарували ще одну можливість для  розвитку, можливість для спілкування з однолітками і відчути себе потрібними...

         У відкритті майданчика взяли участь В.Н М’ялик, керуючий справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради В.Мізюк, заступник міського голови Н.Зубрецька. Віктор Ничипорович  зазначив, що «так і має бути, якщо нас Господь не обділив ні здоров'ям, ні розумом, то ми повинні своєю, увагою, добрим словом, а в наш економічно складний час і таким прекрасним подарунком, допомогти тим, хто цієї допомоги потребує, щоб ці дітки могли  жити повноцінним життям, адже всі ми рівні перед Богом».

          В.Мізюк, в свою чергу, подякував меценату за ті добрі справи, які Віктор Ничипорович робить для міста, зокрема для дітей реабілітаційного Центру, ставлячи їх у рівні умови та забезпечуючи рівні права із здоровими однолітками.

         Голова батьківського комітету Центру – Г.Билим, від імені батьків подякувала  за турботу і милосердя, яку проявляє Віктор Ничипорович до дітей, за створення найсприятливіших умов для проходження реабілітації у закладі. Також зазначила, що жаліє за втрачений час для дітей, які стали уже дорослим, і в свій час,  не мали таких можливостей для свого розвитку.

         Із словами подяки, віршами про доброту до Віктора Ничипоровича звернулися діти Е.Хозєєва, М.Лихач, С.Тимофіїві подарували меценату подарунки, виготовлені дітьми на заняттях гуртків.

Розважатися  малечі Центру допомогли  В.Кіричук, Д.Нечипорук, А.Тарасюк, працівники  ПК ВП РАЕС, які влаштували цікаву розважальну програму на новому ігровому обладнанні.

          По закінченні свята отримувачі Центру отримали солодощі від В.Мялика та разом з ним запустили у небо  повітряні кульки  із задуманими бажаннями та сподіванням на їх здійснення. Сяючі очі дітей, їх усміхнені обличчя були найкрасномовнішим доказом того, що вони щасливі від тієї уваги, душевного тепла і щирої участі у їх долі.

Такі зустрічі і благодійні акції ще одна можливість звернути увагу громадськості на проблеми людей, які мають слабке здоров'я та потребують особливої уваги і підтримки, яка  потрібна кожній людині, а особливо –немічній.

 

         Директор                                                                   Н. Федінчик