Тематичне заняття гуртка «Майстер»

 
     05 лютого 2021 року під керівництвом вихователя, керівника гуртка Андрія Басараби пройшло тематичне заняття «Контейнер для шишок» у столярній майстерні. Вихованці вчилися користуватися коловоротом, з’єднували деталі за допомогою шурупів, виготовляючи сам контейнер. Велику роль зіграла вмотивованість під час роботи, адже хлопці виготовляли виріб для інших дітей. Це дало можливість отримати позитивні емоції всім присутнім.
       Мета гуртка по столярній справі - практично підготувати молодих людей до елементів самостійного життя, праці по дрібному ремонту. Вихователю вже вдалось ознайомити членів гуртка з видами деревини та матеріалів, дати уявлення про способи їх обробки. Під час занять прищеплюються технічні навички, виховується працелюбність. Гуртківці вчаться користуватись столярним інструментом, інвентарем, засобами побутової обробки деревини, зберігати його в обумовленому місці.
Гурткова робота дає молодій людині шанс на самовияв, на прояв ініціативи з подальшим використанням у повсякденному житті.
 
Наталія ОМЕЛЮК