Зрастуй, літо

        Всі діти люблять свята. Та хіба тільки діти? Тож коли 1 червня привітати з Міжнародним днем захисту дітей в Центр реабілітації завітали гуртківці підліткового клубу «Обрій» МЦ СССДМ то і молодь з радістю зустріла гостей.

     Концертна програма «Здрастуй, літо» сподобалась всім. А це були і танці від вихованців хореографічного гуртка (керівник І.Вейна), і власні вірші вихованців літературно-драматичного гуртка (керівник Т.Тарасюк), і пісні у виконанні П.Пашко (керівник С.Сімашко). Гучними аплодисментами та з допомогою «чарівного ключика» на свято завітала і найочікуваніша гостя - Літо. Вона принесла не тільки тепло, на яке так чекали всі: і дорослі, і діти, а й веселий гамір, гарний настрій та дзвінкий сміх.

       Після цікавих ігор та розваг Літо гостинно запросило всіх вихованців закладу на майданчик, де кожен мав можливість проявити себе як художник. Адже малювати крейдою на асфальті так цікаво! А потім  музичний керівник Н.Басараба запросила всіх на дискотеку та ще й під відкритим небом. Запальні танці прийшлися всім до душі.

       Тож нехай цей настрій супроводжує вихованців Центру реабілітації ціле літо.

        – «Нехай літо для вас буде цікавим та пізнавальним» - побажала наостанок ведуча святкової програми Ангеліна Пашко.

                                                                                                                                                                                    Вихователь Т.Тарасюк