Лікувальне садівництво або гарденотерапія

     «Гарденотерапія, як ефективний інструмент соціального включення та реабілітації для людей з обмеженими можливостями»
     Гарденотерапія – особливий напрям психо-соціальної і педагогічної реабілітації для залучення дітей і підлітків до догляду за рослинами.
     Такій вид діяльності має яскраво виражену психотерапевтичну спрямованість, що дозволяє використовувати його при корекції поведінкових і емоційних розладів, мати позитивний вплив на процес соціалізації та адаптації особливої дитини. Доглядаючи за квітами, діти долають замкненість, невпевненість в собі та просто радіють життю. Саме цей момент є дуже важливим в реабілітації.
     Під час занять з «Гарденотерапії», під керівництвом соціального працівника Ірини Некритюк, вихованці Центру отримують багато позитивних емоцій та збагачують свої уявлення про навколишній світ, також формуються такі якості особистості як працелюбність, наполегливість, любов до живої природи.
     У цьому році для налагодження роботи з «Гарденотерапії», надала посильну благодійну допомогу ФОП Наталія Маєвська, у вигляді контейнерів для висівання та висаджування розсади, субстрату, добрива, насіння.
     Щиро дякуємо за розуміння, підтримку і допомогу. Завдяки небайдужим – життя вихованців Центру стає більш насиченим, яскравим і емоційним.