Крок на велику сцену

     15-17 березня  театральний колектив,  з  числа отримувачів послуг і працівників комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів імені З.А, Матвієнко, прийняв участь у 12-их  театральних зустрічах в рамках Міжнародного фестивалю «Червоноград скликає друзів» за підтримки Червоноградської міської ради.  Ці зустрічі спрямовані  на привернення уваги суспільства до потреб людей  з інвалідністю та розширення їх творчих здібностей, підсилення їх соціальної активності.

     У  фестивалі прийняли участь 15 аматорських колективів з різних міст України і навіть Польщі. 205 учасників мали змогу продемонструвати свої акторську майстерність на театральних підмостках м. Червоноград. Це люди з реабілітаційних центрів, громадських організацій, шкіл-інтернатів, християнських спільнот, які незважаючи на фізичні, психічні чи розумові перешкоди віднайшли у своєму житті місце для творчості.      Такий фестиваль для нашого колективу був  першим серйозним випробуванням. Адже свої театральні здобутки вони мали змогу демонструвати лише в місті.

     В залі  Народного дому, чудові декорації, яскраві костюми, емоційність та виразність у грі, колоритність персонажів (за словами членів журі) - все поєдналося в одне ціле і викликало шквал аплодисментів і вигуків «Браво!», «Молодці!». Гідно представила наш заклад та місто і вокалістка Катерина Крук. Пісні у її виконанні зачарували не тільки глядачів, а й членів журі. 

     З фестивалю колектив привіз грамоти, подяки та подарунки, а основне - позитивні емоції,  віру у власні сили, віру у себе… А це - найвищий реабілітаційний потенціал!!!

     Від’їжджати не хотілося, почуття щастя, гордості та радості  не відпускало! Але «Крок» прощався з Червоноградом, з фестивалем, з новими знайомими,…. Прощався,  та обіцяв повернутися!

     Відчути ж радість акторського  життя та  взяти участь у такому важливому заході нам допомогли небайдужі і милосердні люди.

     Наша щира вдячність постійному і незмінному благодійнику Віктору  Ничипоровичу М'ялику, який надав  основні кошти для забезпечення участі у даному заході. До доброї справи долучилися Наталія Іванівна Маєвська та Олексій Андрійович Ігнатюк, які подбали про додатковий комфорт у цій поїздці.

Окрема подяка - водію Данилко Валерію Семеновичу (первізник ПП В.Брожко)  за його витримку та професійність,  міському центру соціальних служб сім'ї дітей і молоді (директор С.Пашко) - за постійну і плідну співпрацю.

      Дуже приємно, що сьогодні поряд з нами, в такий нелегкий для усіх час, є люди з відкритим серцем, щедрою душею. Дякуємо Вам, що Ви є!  За Ваші щедроти - Вам сторицею воздасться, бо вміти дарувати,то велике в світі щастя.

      Від імені адміністрації, батьків отримувачів послуг Центру, ми хочемо подякувати також владі і громаді міста за їх цивілізовані погляди, за те, що дають можливість нашим  «особливим» жителям міста повноцінно жити,творити і  розвиватися.

      А інтегративному театру «Крок» - так і тримати! Так і навіть краще!

                               Методист  Н.Омелюк