Осіння пора: календар добрих справ

 

           Осінньої сонячної днини, багатої  теплом, бабиним літом, особливо сприймається і щедрість душі, небайдужість та благодійність по відношенню до неповносправних дітей та молоді нашого міста.

         23 вересня відбулася зустріч у комунальному закладі «Кузнецовський міський центр соціальної  реабілітації дітей-інвалідів» з М'яликом В.Н., людиною небайдужою до проблем та потреб закладу. Вже в котре переконуєшся, що відома фраза «Щоб повірити в добро, треба почати робити його» стала візитівкою Віктора Ничипоровича у Центрі. Це людина, яка бажає добрих змін не тільки у своєму житті, а й у житті інших.

        Придбаний благодійником апарат для приготування синглентно-кисневої суміші «МІТ-С» дає змогу розширити спектр послуг, оздоровити дітей та молодь. Апарат  використовується для профілактики, лікування та медичної реабілітації захворювань бронхо-легеневої системи, сердечно-судинної системи, неврологічних хвороб, порушень аеробного обміну, імунних захворювань.

           Навіть такі буденні речі, як памперси , що життєво необхідні для недієздатних дітей та молоді – ніщо не залишається поза увагою М'ялика В.Н.

          Всі працівники, діти, молодь та батьки щиро вдячні за розуміння потреб, за придбане обладнання та памперси.  Увага, привітне слово, щира посмішка – ось ті речі, які ми відчули, спілкуючись з Віктором Ничипоровичем. Благодійник надав кошти для дообладнання соляної кімнати, яка діє у Центрі.

           Хочеться відмітити, що якби кожен, хто поспішає, поспішав робити добро – наше суспільство позбулося  б багатьох проблем, в тому рахунку і у ставленні до інвалідів, дітей-інвалідів та їх проблем.

            Дякуємо Вам, Вікторе Ничипоровичу, сподіваємось і надалі на Вашу підтримку!