Малі олімпійські ігри

    31 січня у комунальному закладі «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко пройшло спортивне свято – «Малі олімпійські ігри» під керівництвом вихователя Є.Рубчинської.

    Зима, морозна, сніжна погода сприяли створенню атмосфери справжніх зимових олімпійських ігор для дітей та молоді з інвалідністю. Свято пройшло з використанням параду олімпійців, внесення запаленого олімпійського вогню  та урочистого відкриття свята. Кумедні Сніговики, Зима-чарівниця  (у виконанні педагогів О.Сєрової, В.Баліцької, О.Пешко) супроводжували дітей та молодь протягом конкурсних завдань та естафет: допомагали грати у хокей, переносити олімпійський вогонь, змагатися ковзанярським командам. Та найбільше захоплення викликали змагання з біатлону – діти та молодь на швидкість їздили на лижах, робили влучний «постріл» кулькою в ціль та поверталися до команди. Хтось самостійно, хтось з допомогою педагогів, але всі учасники свята мали можливість проїхати на лижах, адже наші отримувачі послуг вперше прийняли участь у таких змаганнях у Центрі. Святкове нагородження стилізованими олімпійськими медалями подарувало кожному учаснику малої олімпіади шквал позитивних емоцій!

    Започаткована традиція проведення спортивних свят, розваг, турнірів, організована завдяки зусиллям педагогів Центру, розкриває потенційні фізичні можливості дітей та молоді, дає змогу відчути себе рівноцінними членами суспільства. То ж будемо і надалі робити перебування в Центрі реабілітації змістовним та яскравим.

Н.Омелюк