Різдвяний передзвін

Хай йде Кутя на покуття,

А узвар на базар!

Хай лишаться паляниці

В кожній хаті на полиці!

Проженем разом «Дідух»,

Щоби скинути кожух!

     Останні святкові дні різдвяно-новорічного циклу у нас на Україні повністю присвячені гостинам.

     Такі гостини вже другий рік поспіль організовуються і в КЗ «Центр реабілітації». 25 січня ми зібрали своїх добрих друзів і всі разом «Виряджали святки».

    Зі сцени звучали колядки, віншування, щедрівки, засівалки. Господарі всіх різдвяних свят: Колядка з сином Щедриком та пані Йорданиця також прийшли на гостину, щоб іще раз послухати піснеспіви. А послухати було що: працівники закладу продемонстрували всі свої Таланти та вміння. Медичний супровід, педагогічні працівники, адміністрація організували свої невеличкі колективи, співали так натхненно і щиро, що в дітей захоплювало подих. А самі діти та молодь відчули себе рівними з ними. І щедрівка у їхньому виконанні була не менш яскравою та захоплюючою. Звичайно, приємно було слухати і гостей. Веселого запалу додали вихованці вокального гуртка (керівник С.Сімашко) підліткового клубу «Обрій ВМЦСССДМ». Духовним спокоєм віяло від дитячого ансамблю Свято-Софіївської церкви на чолі з отцем Йосипом.  Гордістю та радістю переповнювалися серця у наших вихованців, коли на сцену вийшли батьки асоціації «Надія».

   Відкритість та щедрість панували в залі, Божа благодать витала над усіма учасниками святкового дійства. Все відбувалося просто і водночас велично. І навіть ті маленькі сувеніри, які дарували колядникам Щедрик з Колядкою, а це були календарі виготовлені самими вихованцями закладу на фотогуртку, викликали гордість та щастя.

     Ми всі приєднуємося до слів ведучих свята:

«Свята проводжаєм – радіємо щиро,

Благослови Господи всіх любов’ю й миром».

                                                                                                           Вихователь Т.Тарасюк