Долучитися до духовності

    25 квітня 2018 року батьки та молодь з інвалідністю КЗ «Центру реабілітації» відвідали Хрестовоздвиженський чоловічий монастир села Старий Чорторийськ, який розташований на межі Рівненської та Волинської областей.      Чернеча обитель  стала острівцем постійної молитви та місцем, де кожен може відволіктися від повсякденних турбот, проблем та негараздів, заспокоївши себе розміреним  темпом молитовного монастирського життя.

      А їх у родинах, де є особи з інвалідністю чимало. Тож дуже цінним є та увага та добро з яким ставляться до отримувачів послуг Центру  працівники ВП РАЕС, адже ця поїздка була організована профспілковим комітетом  атомної станції. До дрібниць продуманий маршрут, супровід, цікава екскурсія, солодощі – все враховано організатором подорожі директором підліткового клубу профспілкового комітету Карповцем М.В.

       Від імені батьків, отримувачів послуг Центру висловлюємо щиру вдячність директорові Павлишину П.Я. та голові профспілки ВП РАЕС Мельнику І.М. за організовану поїздку, за уважне ставлення не тільки до матеріальних та господарських проблем закладу, а й за надану можливість долучитися людям з інвалідністю до духовності нашого краю. Ця співпраця надихає та надає впевненості.

Адміністрація