В долонях щедрої турботи

      3 грудня у залі ПК ВП РАЕС імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, учасниками яких стали отримувачі послуг, батьки, працівники Центру реабілітації м.Вараш.

     В цей день об'єдналися представники влади, громади, меценатів, професіоналів аби віддати справедливу шану людям, яких у суспільстві називають люди з обмеженими можливостями, з особливими потребами, люди з інвалідністю…. Але як би їх не називали за кожною із цих назв стоїть ЛЮДИНА - людина зі своєю долею, трагедією, своїми мріями і надіями. І те, що в цей день зібралися всі разом - є свідченням того, що проблеми дітей, людей з інвалідністю, надання їм кваліфікованої допомоги є одним із пріоритетів для всієї громади міста. Саме завдяки спільним зусиллям отримувачі послуг Центру реабілітації мають найкращі умови для розвитку, для реалізації своїх можливостей, для покращення свого стану здоров'я.

      Сьогодні, у співпраці з громадою міста, працівниками РАЕС - це один великий, потужний механізм, який все більше набирає оберти та реалізовує проєкти не лише регіонального, але і всеукраїнського рівнів. На заході, заступник міського голови Н.Зубрецька вручила нагороди працівникам закладу, які опікуються особливими дітками, директор Центру Н.Федінчик нагородила отримувачів послуг, які були переможцями у конкурсах, фестивалях, різних заходах і примножували здобутки закладу та подякувала батькам, благодійникам, владі за їх активну життєву позицію, за реалізацію державної політики у сфері реабілітації дітей та осіб з інвалідністю. До вітальних слів долучилися виконавчий директор групи компаній «Алатир-інвест» Р. Саушкін, керуюча ПАТ КБ «ПРВАТБАНК» О.Шевчук, ПП В.Литвин, які виразили найтепліші слова підтримки та вдячності колективу Цетру реабілітації, наголосили, що це колектив однодумців, які здатні на високому рівні вирішувати найскладніші завдання.       Також подякували батькам дітей та молоді з інвалідністю, на долю яких випали нелегкі випробування, зазначивши, що вони є взірцем працелюбності стійкості та незламності духу. Протягом усього заходу у залі панувала атмосфера доброзичливості, щирості, яку створювали працівники Палацу культури і ведучий Вадим Крищук.

      Тож щиро дякуємо всім, кому притаманні такі риси як милосердя, доброта і хто не словами, а добрими справами підтримує тих, на долю яких випало звідати холодних вітрів життєвих випробувань.