Дітям-барвисте і якісне літо

      Літо - час невпинних веселощів.  В цей спекотний час головне завдання для дітей - прекрасно відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій. Для дорослих, завдання дещо інші - потурбуватися про те, аби  літо було не тільки барвистим, але і якісним, щоби були створені не лише хороші побутові умови, а й зроблене все задля гармонійного творчого, інтелектуального та фізичного розвитку кожної особистості.

         Працівники комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко  прикладають максимум зусиль аби і отримувачі послуг Центру відчули смак літнього відпочинку. До різноманітних заходів, які проводяться в закладі власними силами, залучаються і інші організації, установи міста, аби зробити життя наших вихованців «різнокольоровим».

         Добрими, вірними і надійними друзями стали нам  працівники сектору культурно-освітньої роботи та організації дозвілля (керівник Світлана Кох)       ПК імені Лесі Українки ВП РАЕС, які щомісяця дарують нам неперевершені розважальні програми, метою яких є не лише забави, але і  активізація інтелектуальних, творчих здібностей дітей через різні завдання, конкурси; формування позитивного психологічного клімату через спільну творчу діяльність.

       Ось і 15 серпня в черговий раз  до Центру завітали  Вадим Крищук,   Дмитро Нечипорук , Альона Кухта, Аліна Шама з тематичною розвагою «В гостях у бджілки Майї» і організували для дітей справжнє свято. Під час дійства енергія дітей вихлюпувалася в різних іграх, конкурсах, естафетах, танцях... Діти раділи успіхам,  переживали невдачам, допомагали один одному. І в кінці програми  стало зрозумілим одне, що  для для того щоби добре розважатися потрібно мати не лише здорове тіло, ноги, руки, але  і  ентузіазм, силу волі, витривалість, прагнення до життя… В цьому плані нам, світу здорових людей, потрібно лише повчитися у цих дітей. І дуже добре, що є люди, які не цураються, співпереживають, підтримують добрим словом, справами, а головне - є постійними. Впродовж років співпраці, працівники ПК ВП РАЕС знайшли підхід до наших дітей, вивчили їх особливості і стали для них просто хорошими друзями.

       Ми вдячні генеральному директору ВП РАЕС П.Павлишину, голові профспілкового комітету І.Мельнику, начальнику управління соціальних об’єктів  В.Ткачуку,  директору  ПК В.Пінчук, працівникам ПК за  ті добрі справи, за розуміння і підтримку, за те, що допомагають нашим дітям  жити повноцінним життям. Саме завдяки таким небайдужим людям наші вихованці теж мають тепле місце під сонцем і обігріті його промінцями.

                                     

                                                                                        Директор Н.Федінчик