Добросусідські відносини

        «Не треба й жита засік, коли є добрий сусід». Ця народна мудрість саме про добросусідські відносини Центру реабілітації м. Вараш з групою компаній «Алатир-інвест».

         Неодноразово працівники будівельної фірми допомагали закладу у вирішенні господарських питань щодо облаштування його території та приміщення, надавали благодійну допомогу отримувачам послуг Центру.

        Саме за їх сприяння були придбані іграшки та розвиваючі матеріали для корекційної роботи педагогів; викладена бруківка від житлового комплексу «Оберіг» до Центру.  У нинішньому році закуплено тістоміс на харчоблок, який значно полегшив працю кухаря і діти мають змогу ласувати смачною випічкою.

         І на сьогоднішній день будівельники працюють над встановленням лавочок для відпочинку наших підопічних на вулиці.

         Тож щиро дякуємо Генеральному директору групи компаній «Алатир-інвест»  Генадію Опанасюку, виконавчому директору Ігорю Кравченко, директору «Алатир-інвест Консалтинг» Максиму Дядюрі, працівникам за турботу та такі щирі добросусідські відносини.

         Шановні! Нехай наша вдячність окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи та починання. Низький уклін Вам від дітей, батьків, усього колективу працівників Центру реабілітації м. Вараш.