Центр реабілітації може стати комплексним

     6 вересня в приміщенні КЗ «Центр реабілітації» відбулось виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

     На комісію були запрошені начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Сич, заступник міського голови Ніна Зубрецька, яка також курує і соціальний напрямок, представник юридичного відділу виконавчого комітету, члени батьківського комітету, члени трудового колективу центру та громадські організації.

     Голова комісії Дмитро Ющук ознайомив присутніх із проектом рішення міської ради «Про зміну назви комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»».

     Директор центру Наталія Федінчик пояснила, чим саме обумовлена необхідність перейменування, а також познайомила із оновленим положенням про центр та зі змінами, що вносяться в нього.

     Після прийняття запропонованих змін центр стане комплексним закладом, як за видами реабілітації так і за категоріями їх відвідувачів.

     Відтак, заклад буде мати ширше коло відвідувачів. До центру за реабілітацією могтимуть звертатись особи з інвалідністю, які досягли 18 років, що раніше не було можливим.

     Також, планується забезпечувати повне стаціонарне денне перебування та забезпечення повного 2 разового харчування.

     До членів комісії звернулись представники громадської організації учасників АТО м.Вараш, які також зацікавлені у послугах, що надає центр реабілітації та попросили вивчити можливість надання фізичної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

     Враховуючи контингент, що відвідує заклад на даний час, для забезпечення комплексного надання реабілітаційних послуг центр потребує введення шести додаткових штатних одиниць.

      Спільно обговоривши деталі, комісія рекомендувала директору центру Наталії Федінчик внести зміни у проект рішення, враховуючи надані зауваження, тому даний проект рішення залишається на етапі доопрацювання.

Адміністрація