Свято Святого Миколая

     Ось і знову на порозі Новорічні свята, які своїми салютами та феєрверками, піснями та хороводами веселитимуть дітей і дорослих, тому що всі незалежно від віку, вірять у казку і диво. Адже кожен із нас, з різними здібностями і можливостями, прагне уваги, любові й тепла.

     Веселим і насиченим виявилися цьогоріч свято Миколая для отримувачів послуг Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко, яке відбулося у просторому залі Центру дозвілля «Лісова пісня». Працівники Центру реабілітації м.Вараш, у співпраці з ВМЦСССДМ, організували насичену та змістовне казкове дійство, в ході якого діти та молодь веселилися, приймали участь в іграх і пригодах. Шквал позитивних емоцій викликав Святий Миколай (отець Йосип Шарко) зі святковими побажаннями та подарунками, які були закуплені за кошти місцевого бюджету та надані народним депутатом України В.Н. М'яликом, Вараським відділенням поліції.

     Отримувачі послуг, батьки, працівники Центру висловлюють щиру вдячність за душевне тепло, турботу, милосердя, які щороку вони виявляють до вихованців Центру. Адже увага, розуміння, щира любов та підтримка вселяють впевненість у власні сили, віру у добро, дарують радість повноцінного життя.

     Нехай 2020 рік принесе нові надії, сподівання, мир, спокій, благополуччя і процвітання всім нам і нашій Україні.