Благородна місія працівників ВП РАЕС

Благородною місією працівників Рівненської атомної станції є творити добро, турбуватися про інших. Поряд із сумлінним виконанням своїх посадових обов’язків, вони кожного разу відкривають і нові грані своєї діяльності, зокрема, віднаходять можливості  для доброчинності.

І ось сьогодні, заступник голови профспілкового комітету ВП РАЕС Т.Васильєва, разом з громадським активістом П.Ширком завітали до Центру реабілітації м.Вараш із щедрим подарунком – холодильником (на заміну тому, який вийшов із ладу у закладі),  для зберігання ліків, препаратів, холодильних елементів для невідкладної медичної допомоги отримувачам послуг Центру.

Адміністрація, працівники, батьки Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко щиро вдячні генеральному директору ВП РАЕС П.Павлишину, голові Профспілки І.Мельнику, трудовому колективу Рівненської атомної станції за їх душевну щедрість, за небайдужість до чужих проблем, турботу про ближніх.

Усіх земних щедрот Вам, шановні працівники ВП РАЕС. Процвітання і стабільної злагодженої роботи Вашому колективу, нових трудових звершень.