Батьківська подяка працівникам Центру

       Як легко описати ту щасливу мить, коли народжується дитина! Проте як важко сприйняти те, коли дізнаєшся, що ця дитина, можливо, ніколи не скаже слово «мама», не побіжить назустріч, не почує ніжної материнської пісні…

         Але жити треба… І дуже важливо щоб у це складний для родини період поруч із сім'єю були люди, які здатні зігріти словами підтримки, взяти на себе частину турбот, допомогти зрозуміти, що є важливим для розвитку дитини.

          Таку допомогу і підтримку сьогодні ми можемо отримати в Центрі.

          Для наших дітей - це унікальний заклад, це їх другий дім, де їх люблять, поважають, ставляться як до рідних.  Адже кожна дитина, потребує любові, поваги, турботи та уваги.

         Наші діти так само як і здорові діти  люблять малювати, працювати, гратися із друзями, співати пісні... Але для того, щоби всьому навчитися їм потрібно трохи більше часу та зусиль, ніж їхнім ровесникам.

     Сьогодні з нашими дітьми працюють кваліфіковані педагоги, медики, які допомагають дітям реалізовуватися, розвиватися, радіти життю із всіма його проявами.

         І взамін - наші діти стають щирими, відвертими, радісними і нехай вони не стануть знаменитостями, можливо хтось із них навіть буде під постійною опікою, але вони обов’язково будуть добрими, ввічливими та чуйними людьми. Головне, щоб вони сьогодні не почувалися себе осторонь від життя, щоби кожна дитина мала довіру до світу, до людей та була відкритою, незважаючи на ті труднощі, що є у її житті. 

         Користуючись нагодою я хочу від імені батьків  подякувати всім присутнім, хто не є байдужим до життя дітей з інвалідністю, до  проблем  Центру, хто дає можливість нашим дітям повноцінно жити. Захищаючи гідність наших дітей ви проявляєте свою людяність і милосердя.  Ми щиро вдячні Вам за це.

         Усім Всім Вам за Ваші щедроти сторицею воздасться, бо вміти дарувати – то найвище в світі щастя.

                                                                                              Кругляк А.В.