Арт-пікнік "Літні розваги"

 

 

       Літній час – спекотна пора, найсприятливіший час для літніх розваг дітей та молоді Центру. Урізноманітнити перебування, зробити змістовним, цікавим час проведений у закладі, відчути себе головними героями, активними учасниками музично-спортивної розваги дала змогу участь в арт-пікніку, проведеному працівниками закладу.

       Арт-пікнік – вже сама назва зацікавила всіх учасників дійства – дітей, молодь та батьків. Головні організатори керівник музичний Н.Басараба, вихователь Є.Рубчинська передбачили різні форми роботи, зуміли створити захопливу атмосферу свята, де були присутні сюрпризні моменти, елементи змагання, цікаві конкурси. Сценарій арт-пікніка, як нової форми  дозвілля, включав у себе чималий підготовчий етап, в якому були задіяні підлітки і молодь (прибрано територію, зібрано сухі гілки, облаштовано місце для майбутнього багаття).

      Протягом всієї розваги казкова героїня у виконанні О.Сєрової активно залучала всіх до участі  в іграх. Та й чи могли стриматися дітлахи. Адже до кожного в неї було гарне слово, а недолугість та слабкі знання казкової Дюдючки смішили дітей та стимулювали до підказок. І виходило все так природно, ніби в країні дитячих мрій. А пропозиція взяти участь естафетах захопила навіть дорослих.

      На етапі приготування юшки діти та молодь оволодівали практичними навичками як безпечно запалити вогонь, вибрати та  підготувати необхідні продукти, використати спеції ти приправи. Та головне – спробувати результат спільних зусиль.  Найбільш активний  та сміливий  учасник був обраний «кухариком» - Сергій із задоволенням пригощав всіх юшкою з пампушками, які неабияк смакували після активних розваг.

     Спільні зусилля всіх працівників Центру були винагороджено позитивними емоціями, словами вдячності від батьків, дітей та молоді що надихає і в майбутньому  створювати невеликі сюрпризи, свята, розваги…