А було все так...

     Всім добре відома істина, що рух - це життя. Аби забезпечити рухову активність отримувачів послуг Центру реабілітації м. Вараш та з метою введення нових видів послуг, а саме із фізкультурно-спортивної реабілітації, за сприяння міського голови Олександра Мензула та депутатського корпусу Вараської міської ради, з коштів місцевого бюджету, побудований новий спортивний багатофункціональний майданчик.
  Замовником будівництва були УКБ Вараської міської ради, а виконавцем робіт - ТОВ "Західатомбудмонтаж" (керівник - Сергій Холондович).
Одночасно із будівництвом йшли і упорядкувальні роботи території навколо майданчика. З цією метою, додатково, з місцевого бюджету, був придбаний та завезений ґрунт та висаджені туї, які, як благодійну допомогу, надав забудовник. Поряд із працівниками, батьками Центру на майданчику працювали працівники РАЕС (ВП ГО УкрЯТ), Вараштепловодоканалу, Житлокомунсервісу, персонал 12 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області, ДПРЗ-2 з охорони Рівненської АЕС.
     Тож щиро дякуємо ВСІМ ВАМ, шановні, за сприяння та вагомий внесок щодо створення ефективних умов для здійснення реабілітаційного процесу.
     Нехай ніколи не вичерпуються бажання, сили та енергія працювати на благо дітей! Міцного здоров'я ВАМ у нелегких щоденних буднях, натхнення, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні! Щасти Всім Вам!!!
     Запрошуємо всіх 08.11.2021 на 11.00 на урочисте відкриття майданчика в Центрі реабілітації м. Вараш!
     А було все так.....