8 Березня.Теплі слова привітань…

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує диво,
Розпочинаючи весну…
 

      Це диво - в усмішках чарівних, неповторних жінок,  дівчат, дівчаток, мам, бабусь. Ось і працівники та вихованці Центру реабілітації подарували для всіх жінок незабутнє свято -   06 березня в Центрі дозвілля Лісова пісня відбулося дійство до Дня 8 Березня.

      Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє. Для дітей та молоді з особливими потребами надважливо показати свою любов та лагідне ставлення до найрідніших людей – мам, бабусь, сестричок…

     Спільно з педагогами Центру вони подарували  чудовий концерт.   Ніжний танець «квітів» та «метеликів» - дівчат,  пісні у виконанні Мирослави Сергійчук, Каті Крук, Івана Кулініча, вірші у виконанні Дениса Лясоти, Віталія Денисюка, Івана Кулініча  - діти та молодь вітали  всіх присутніх жінок. Незабутнє враження справила театралізована постановка «Весняної казки» у виконанні гуртка «Мала сцена» - керівник Т.Тарасюк. Глядачі щиро сміялися, аплодували, співпереживали героям.

       У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів і гості - свої номери представили вихованці гуртків  МЦСССДМ та подарували присутнім хвилини артистичної насолоди.  

       Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів,  подарунками від благодійників: добрі слова прозвучали від Й.Шарка, настоятеля Свято-Софіївського храму УПЦ, який всім присутнім подарував брошури; від В.М’ялика діти та молодь отримали солодощі.   

        Бажаємо добра всім, та злагоди, хай теплі обійми найрідніших людей оберігають від усіх негараздів!

 

 

                                                                                                         Н.Омелюк